Azi mi-am adus aminte de nişte vremuri, de nişte oameni care nu mai sunt şi de oraşul meu natal Ploieşti. Şi mi-am mai adus aminte şi de melodia lui Daniel Iancu "Ploaie în Ploieşti" şi de "Armonii de primăvară" .
Astă seară, meciul Germania - Ecuador
Acum 23 de ore
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu