Am ascultat aici o melodie deosebită. Am fost curioasă şi am descoperit că este un vorba de un musical având ca temă romanul lui Victor Hugo "Mizerabilii", la care participă solişti din mai multe ţări.
Asta seară meciul Germania - Ecuador
Acum 6 ore
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu