Pentru că ieri am postat clipuleţul despre simbolul swasticii în lume, azi voi posta un film documentar pe care l-am văzut la karmapolice şi în care vedem că pe lângă alte simboluri, strămoşii noştri foloseau şi swastica.
Astă seară, meciul Germania - Ecuador
Acum o zi
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu